Кольори RAL


Ми використовуємо кольори по RAL. Ви можете замовити у нас порошкове фарбування будь-яким кольором по каталогу.

Кольори RAL – це міжнародна система відповідності кольорів, необхідна сьогодні практично в усіх сферах діяльності. Стандарт зайняв домінуюче положення в промисловості, торгівлі, архітектурі та дизайні. Ведучі компанії використовують кольори по RAL у своєму виробництві.

Ми замовляємо фарбу турецькій компанії «ELEMENT». Ця компанія є провідним виробником порошкової фарби. Їх фарба екологічно чиста, ідеально покриває предмет виробництва і практично неруйнується під дією зовнішніх чинників.

Порошкове покриття володіє високими антикорозійними властивостями, які утворюють ударостійке, хімічно стійке покриття. Завдяки цьому покритий фарбою виріб має незмінні властивості в діапазоні температур від -60 до +150 С°. Безпосередньо на поверхні виробу полімеризується шар еластичної пластмаси з високою адгезією, створюється ударостійке покриття з антикорозійними і електроізоляційними властивостями.

Нижче надана таблиця кольорів RAL. Але потрібно обов’язково враховувати, що всі відтінки можуть відрізнятись від дійсних. Це пов’язано з тим, що у кожного монітора свої настройки властивостей передачі кольору та контрасту. До того ж сприйняття кольору залежить від умов освітлення.

RAL каталог кольорів порошкове фарбування